| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Noviny Prahy 2: V programu rozvoje Prahy 2 je i venkovní hra po stopách Jaroslava Foglara

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 26. 2. 2023 | přečteno 385 ]

V únorovém vydání Novin Prahy 2, které vydává stejnojmenná městská část, je zveřejněný text věnovaný programu rozvoje schválený radou městské části. Mj. je zde uvedeno: "V oceněné a hojně navštěvované internetové Encyklopedii Prahy 2 budeme nadále přinášet zajímavosti z historie i různé hry a kvízy. Novinkou, která se povedla před rokem, jsou poznávací trasy venkovní hry Putování Prahou 2. Připravíme další trasy na téma Jaroslav Foglar, Podskalí a parky."

Mimochodem - v internetové Encyklopedii Prahy 2 najdete několik hesel věnovaných Jaroslavu Foglarovi. Aktuálně hesla: Jaroslav Foglar, Lavička Jaroslava Foglara – Hoši od Bobří řeky, Riegrovy sady (Vinohrady), Lavička Jaroslava Foglara – Chata v Jezerní kotlině, Havlíčkovy sady (Vinohrady), Jaroslav Foglar, Benátská 1712/3 (Nové Město), Jaroslav Foglar, Korunní 732/16 (Vinohrady), Jinan dvoulaločný v Botanické zahradě UK (Nové Město).
Foglarovské výroky
„S vaší pomocí chci udělat Stínadla takovými, jakými byla za dob Vojtěcha Vonta. Při památce mrtvého Roberta Komoura slibuji, že pokud budu na místě, které jste mi svěřili, nedopustím, aby bylo ve Stínadlech pošlapáváno právo a čest a porušována svornost. Už nikdy nesmí mezi námi vzniknout nesvár, už nikdy nesmí být porušena vontská tradice. Žlutá je barva naše!“ - prohlášení čerstvě zvoleného nového Velkého Vonta Vládi Dratuše po volbě 8. dubna.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .