| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Foglarovský svět a sametová revoluce: ŽK - 312 Hoši od Trilobití skály – klub Mladého hlasatele a Duhové planety (1990-1991)
ze dne 30.10.2019, autor článku: Napsali jste nám

Komentář ze dne: 26.11.2019 17:27:34     Reagovat
Autor: - (@)
Titulek: Tolik čtenářů?!?'?!
To by mně teda zajímalo, kdo tomuto článku naklikal těch více než osm set přečtení. Že si článek o boxerském zápase bijce Stg s obranářem Čvr přečetl zhruba stejný počet čtenářů, mě nepřekvapuje. Ale že by tato selanka přilákala tak rekordní počet párů oči, se mi nezdá. To spíše nějaký fan-klub nechtěl nechat své kamarádíčky na holičkách, že jo?

Komentář ze dne: 26.11.2019 17:36:03     Reagovat
Autor: - Jako vždy velmi racionální tajemný EMzák (@)
Titulek:
Naklikávat návštěvnost u nového článku moc smysl nedává, ten bude na očích nějakou dobu i nez naklikávání. Vzhledem k tomu, že si tu docela často objevují příspěvky od botů v tom můžou hrát roli i oni. K tomu je v názvu sametová revoluce, to své taky udělá. No a i kdyby si to někdo naklikal, tak si to naklikal, ta možnost tu je, tak když s tím chce někdo ztrácet čas, tak může, hlavně když mu to udělá radost. Buďme přející. Mír celému světu!

Komentář ze dne: 26.11.2019 18:34:01     Reagovat
Autor: - Krizmen (@)
Titulek: Já bych byl radši
Kdybyste místo řešení naklikaných čtenářů napsali svoji vzpomínku na foglarovské dění kolem sametové revoluce nebo vyzpovídali pamětníka ve svém okolí. ;-)

Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .