| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Oživlé tváře představí i Jaroslava Foglara

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 2. 4. 2023 | přečteno 720 ]

Ve středu 5. dubna 2023, bude v Domě čtení (pobočka Městské knihovny v Praze 10 - Vršovicích) představena kniha Oživlé tváře. Autoři Zdena Bratršovská a František Hrdlička zde účastníky besedy seznámí s osobnostmi, které již nežijí, ale které sami velmi dobře znali (např. Jaroslav Foglar, Vladimír Justl, Ester Krumbachová, Josef Topol, Olbram Zoubek…). Později bude následovat i káva a pohoštění. Dům čtení, Ruská 1455/192, 100 00 Praha 10-Vršovice, 18 hod. Více informací na adrese: http://www.klubknihomolu.cz/


Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .