| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Countryradio 17. 1.: Ivan Makásek povypráví o své nové knize Indiáni Britské Kolumbie strpěli Olympiádu

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 16. 1. 2012 | přečteno 4354 ]

O své nové knize Indiáni Britské Kolumbie strpěli Olympiádu bude v úterý 17. 1. 2012 v pravidelném hodinovém pořadu Tonyho Linharta Ozvěny osadních ohňů vyprávět na vlnách Country radia autor publikace Ivan Makásek - Hiawatha.

Country radio lze naladit i na interntu: www.countryradio.cz.

O knize informoval Bohoušek 6. 12. 2011 v článku Vychází poslední díl z trilogie kanadského Severozápadu - Indiáni Britské Kolumbie strpěli Olympiádu od zaníceného autora Ivana Makáska - Hiawathy zde: http://www.bohousek.cz/clanek-2011120005-vychazi-posledni-dil-z-trilogie-kanadskeho-severozapadu-indiani-britske-kolumbie-strpeli-olympiadu-od-zaniceneho-autora-ivana-makaska-hiawathy.html

Foglarovské výroky
"Sundejte si opasky, boty, podvazky - zkrátka všechno, co vás tísní!" - Mirek Dušín Rychlým šípům při přípravě k spánku na zimní výpravě na chatě Červenáčkova strýčka.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
 • 23. 1. 2024 - 25 let od úmrtí Jaroslava Foglara - Jestřába
 • 13 otázek - kvízy
  Nejkomentovanější
  reklama

  * Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
  * Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  * Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  * Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  * Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .