| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Apetitonline.cz (28. 2. 2023): Chlebová polévka: Chudé jídlo nebo opomíjená delikatesa?

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 28. 2. 2023 | přečteno 758 ]

Nakyslá polévka s vůní kmínu a česneku, to je ona – chlebová polévka. Připravuje ze starého chleba, je velmi chutná a navíc ji můžete podle svých možností obměňovat. Nevyhazujte proto staré pečivo a raději s námi oprašte recept na tuto delikatesu. Zužitkovat vše do posledního drobečku se hodí ve všech dobách, tu dnešní nevyjímaje.

ebrácká polévka se také dostala do slavného komiksu Jaroslava Foglara o Rychlých šípech. Více si přečtěte na adrese: https://www.apetitonline.cz/zajimavosti/chlebova-polevka-chude-jidlo-nebo-opomijena-delikatesa
Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .